Герои за осиновяване (Картотека на архива)

Завършени кратки линии - архив.
Post Reply
Alaris
Дядо Йоцо гледа

Герои за осиновяване (Картотека на архива)

Post by Alaris »

Герои за осиновяване, неактивни, или пенсионирани (в Архива).
- Аналогична картотека ще направя и в Галерията.

Ей с тая подредба:

Свят.
- Име (линк)

Ако по някаква причина ще ви се наложи да спрете да посещавате форума и нямате нищо против някои друг да поеме вашия герои, постнете тук. В поста си споменете дали все пак смятате да се върнете, както и имената на героите които оставяте за осиновяване. Когато се върнете ще можете да си ги поемете отново.

Ето списък които аз ще обновявам с героите които се приемат за неактивни и следователно - на разположение. Имената са линкове към текущите им биографии. Моля ако възнамерявате да осиновите някои герои имайте предвид че може да се наложи да преминете отново през цикъла критика<->поправки. Няма да слагам някои от тези герои дето са само по 3 реда, както и тези които са специално за Slayers вселената. Даже тези дето са само:раса, възраст и оръжие ще ги махна.

Рип

Айсберг

Ланлорд

Елиан

Морф

Вонирам

Волокин

Фенрис

Тигра Сейбърфанг

Бандата на Орлите

Мисля че са това за сега... Ако не напускате сайта а просто искате да се "оттървете" от някои ваш герои - постнете тук.
If this is empty this doesn't matter
Put that in your ramen and eat it!!
Alaris
Дядо Йоцо гледа

Post by Alaris »

Haose, Andras...Следите ли героите.... май има забравени, ама вече е мъка да ги изкопаме... слагайте такива дето са за дадена линия, но не е писано с тях никога.
If this is empty this doesn't matter
Put that in your ramen and eat it!!
Headless

Post by Headless »

Впрочем така е искам даже да ми затриете един герой не си залъжава да е даден за осиновяване даже говоря за Vlad Loggerhead (незнам как го бях написал на български пъноглав май) героя го писах ей така за разтуха и не си заслужава да се държи. Няма да играя с него в линията която е предъзначен това е сигурно :P. Впрочем гледам че не сте ми дали героите за осиновяване Вземам си ги тогава Крарк и Гром при мен.
Hot and Hairy
Xellos
Дубъл

Post by Xellos »

Абе тряя си прочистване чат пат, че се трупат немалко неактивни. Ма който иска корекция или почистване на герой да се обръща на Лично съобщене към поддръжката да не стават грешки. Най-много да местиме в архив/кошче неактивните на първо време и после да чистиме след изтичане на някакво време. :?:

И количеството регнати герои като "Гост" е леко неудобно и не съвсем идейно. Не подлежи после на редактиране поста най-малкото.
"A Mage lives and dies by his magic, never forget that."
Admatha

Post by Admatha »

Робърт Хоукай в рамките на протичащия турнир в арената. срок за осиновяване - 7 януари.

Сарсин същите условия, същия срок.
huangdong70

costumes

Post by huangdong70 »

The ed hardy shirts still stay in the aesthetic consideration, I think louboutin are like modern jewelry of the time of purchase in order to moncler considered as the first abercrombie feature for a long time it will ed hardy bikini then.
Post Reply